Vizyon

ve Misyon

Birey olarak; milli, manevi ve kültürel değerlere sahip, ülkesine olan görev ve sorumluluklarının bilincinde, kaliteli birey-sporcu yetiştirmek amacıyla yola çıkılmıştır. Sporcuların teknik kapasitelerini geliştirmek, yeteneklerinin farkında olmalarını sağlamak onları akademik olarak başarıya götürecek yolda destek olmak için çabalayacağız. Çağrı Kızıl Spor Kulübü, Sporcularını  A Milli Takım seviyesine çıkarmak ve faaliyet gösterdiği her branşta Olimpiyatlarda Madalya mücadelesi edebilecek seviyeye getirmek amacıyla çalışmalarını sürdürecektir. Çağrı Kızıl Spor Kulübüne katılan öğrencilerimiz; profesyonel eğitmenler tarafından kendi yaş gurubu ve seviyelerine göre özel hazırlanan branş antrenmanlarının dışında;

  • Keşfetmedikleri birçok özelliklerinin olduğunu fark edecek ve farkındalıklarını büyük bir özgüvenle geliştirecekler,
  • İçlerinde var olan performansı ve potansiyeli görecek, bunu açığa çıkarmak için çaba sarf edecekler,
  • Liderlik, paylaşma, yardımlaşma ve sosyalleşme gibi kişisel gelişime  katkıda  bulunacak bu özeliklerini açığa çıkaracaklar.
  • Organizasyonumuz içerisinde gerçekleşecek  aktiviteler ile birlikte ileride kendilerine gerekli olacak birçok ‘’ farklı ‘’ yaşam deneyimi elde edeceklerdir.

Hedefimiz

Kuvvetli, idealist, kaliteli teknik ve idari ekibe sahip olan Çağrı KIZIL Spor Kulübü, hiçbir takım ve renk ayırt etmeden çocuklarımıza en kaliteli hizmeti verebilmek için gerekli donanıma sahiptir. Salondan Üniversiteye kadar çocukların gelişimlerini takip edip, onları doğru bir şekilde yönlendirmeyi hedef edinmiştir. Ülkemize kaliteli birey-sporcu yetiştirme misyonunu üstlendiğimiz projelerimizle Türk sporuna ve milli takımlara yeni gençler kazandırmayı, başka bir meslek grubuna yöneldiklerinde çalışma azmi ve disiplini genç yaşlarda tecrübe edinmiş bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.