ÇK TAEKWONDO OKULLARI 2015 senesinde Eski Milli Taekwondocu Avrupa ve Dünya Şampiyonu Olimpiyat 2.’si Bahri Tanrıkulu ve Eski Milli Taekwondocu Çağrı KIZIL, tarafından kurulmuştur. Şirketin ana hizmet kolu spor eğitimidir. ÇK Taekwondo, Kariyer Planlama, Spor Okulları ve Yaz Kampları düzenlemektedir.

Gomon Markası altında, üstün kalite anlayışıyla tarafımızdan tasarlanan ve özel üretilen çanta, terlik, t-shirt ve dobok’a kadar öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verilebilmektedir.

Öğrenci Kiti = 200 TL

Öğrenci Kiti içerisindekiler :

- 1 adet alt-üst dobok

- 1 adet kuşak

Çağrı Kızıl (Türkiye Şampiyonu)

Ali Kemal Ustabaş (Avrupa ve Dünya Şampiyonu)

Sibel Kızıl (Avrupa Şampiyonu)

Görkem Korkmaz Kılıç (Türkiye Şampiyonu)

Buse Yaren Çataloğlu

KAĞITHANE : Spor Okulumuz Kağıthane Merkez de bulunan Kağıthane Temel Meslek ve Anadolu Lisesi Spor Salonu’dur. Açık adres: Merkez Mah. Lise sokak no:8 Kağıthane/ İstanbul

BAŞAKŞEHİR: Spor Okulumuz Başakşehir 2. Etapta bulunan İstanbul American Schools ( Eski adı Devri Alem KOLEJİ ) içerisinde bulunmaktadır. Açık adres: Başakşehir Mah. Toros Cd, Yücelen Sk. No:5, 34844 Başakşehir/İstanbul

Çağrı Kızıl Taekwondo Okulları için dünya standartlarına uygun, özel tasarlanan ve üretilen tatami üzerinde öğrenciler derslerini alırken, giyecekleri terlik ile tatami üzerinde hem güvenli hem de rahat hareket etme fırsatı yakalayabileceklerdir. Ayrıca öğrencilerin sağlık ve güvenleri göz önünde bulundurularak tasarlanan ve üretilen ellik ve raketler de öğrencilerin kullanımına sunulmaktadır.

Minik Panterler : 4-7 yaş

Yıldız Panterler : 8-11 yaş

Genç Panterler : 12-16 yaş

Okulumuzda her öğrencimiz spor bakanlığı tarafından onaylı lisansı çıkarılmaktadır. Antrenörün ön gördüğü şekilde ve zamanda her sporcumuzu turnuvalarda yarıştırmaktayız.

Kayıt Formu doldurulacak

Nüfus cüzdanı fotokopisi

2 adet vesikalık resim

1 adet sağlık raporu

Spor okullarımızdan kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz..

-Beyaz (başlangıç)

-Sarı

-Yeşil

-Mavi

-Kırmızı

-Siyah

** 4 ayda bir yapılan kuşak sınavları ile öğrenciler başarılı oldukları takdirde bir üst renk kuşağa geçebilmektedir. Kuşak sınavları kendi okulumuzda yapılacaktır. Kuşak sınavları Federasyon tarafından düzenlenmektedir ve bünyemizde bulunan hocalar bu sınavları yapmak için yetkilidirler.